KONST / Litografier / Grafiskt blad 13765023
nr 1376 5023
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, Eldstad. Signerad, numrerad 45/100, giclée på duk, 45x55 cm, oramad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:49:58
1/2 16:37:43